Teritoriju labiekārtošana - Piedāvā A/S "Būvmeistars"
479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-479,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Teritoriju labiekārtošana

Teritoriju labiekārtošana

A/s “Būvmeistars” ir uzņēmums, kura galvenā pamatnodarbošanās ir būvniecība, projektēšana, ēku pārbūve, teritoriju labiekārtošana. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā. Ir pieredzējis, stabils klientu un darbinieku cienīts būvniecības un projektēšanas uzņēmums. Esam ar augstu darba kultūru un teicamu reputāciju, kā arī viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir spējis veiksmīgi apvienot projektēšanu un būvniecību. Mūsu svarīgākais kritērijs ir visu darbu kvalitatīva un perfekta veikšana, piedāvājot visiem klientiem labākos risinājumus. 

 

Projektēšana, būvniecība (celtniecība) ir tikai daļa ko piedāvā mūsu uzņēmuma darbība. Pakalpojumu sarakstā ietilpst arī teritoriju labiekārtošana, elektroinstalāciju montāža, katra objekta tehniskā apsekošana un novērtēšana un citi darbi, kas ir saistīti ar būvdarbiem un elektroobjektu būvniecību.

 

Mūsu galvenais mērķis ir garantēt maksimāli profesionālu un augstu līmeni, kad tiek veikti būvdarbi, celtniecība un projektēšana. Tas, kas atbilst mūsu klientu vēlmēm un Latvijas Republikas likumdošanai ir svarīgi. Mūsu klienti ir jebkura persona gan fiziska, gan juridiska, gan arī valsts iestādes un pašvaldību uzņēmumi, kas vēlas saņemt augstus un kvalitatīvus pakalpojumus. Kad tiek veikti būvdarbi, celtniecība, projektēšana, teritoriju labiekārtošana un elektroobjektu būvniecība

 

Būvdarbi  sevī ietver ne tikai pilnīgi jaunu ēku būvi no pamatiem līdz atslēgai, bet teritoriju labiekārtošana, ēku pārbūve, renovācija, ēku atjaunināšana un siltināšanaietilpst pakalpojumos.

 

Mūsu uzņēmums nodrošina visa veida teritorijas labiekārtošanas darbu izpildi. Sākot no projekta izstrādes, līdz tā realizācijai dzīvē.  A/s “ Būvmeistars” realizēs Jūsu idejas un sapni, par to kā būtu jaizskatās Jūsu īpašumā esošajai teritorijai.

Mēs piedāvajam:

Teritorijas labiekārtošanas plānošanu.

Projekta izpildi.

Teritorijas attīrīšanu.

Augsnes un ūdens analīzi.

Zemes līdzināšanu un reljefa veidošanu.

Zāliena, puķu dārzu un dzīvžogu ierīkošanu.

Dīķu un grāvju rakšanu.

Krastu nostiprināšanu.

Lietus ūdens uz drenāžas sistēmas ierīkošanu.

Celiņu un ietvju ierīkošanu.

Betona, bruģa un akmens seguma ieklāšanu.

Akmens mūrēšanas darbus.

Žogu un vārtu uzstādīšanu.

Teritoriju apgaismošanas sistēmas ierīkošanu.

Automātiskās laistīšanas sistēmas ierīkošanu.

Baseinu, kaskāžu un strūklakas ierīkošanu.

Bērnu un sporta laukumu ierīkošanu.

 

Radīsim tādu teritoriju, kādu Jūs vēlaties redzēt.

 

Būvmeistars A/S piedāvā teritoriju labiekārtošanas darbus