Projektēšana - profesionāli projektēšanas pakalpojumi A/S "Būvmeistars"
477
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-477,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Projektēšana

Projektēšana

A/s “Būvmeistars” ir uzņēmums, kurš piedāvā ne tikai būvniecības pakalpojumus, bet arī projektēšana ir viens no svarīgiem pakalpojumiem, ko piedāvā šis uzņēmums. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā. Un ir pieredzējis, stabils klientu un darbinieku cienīts būvniecības un projektēšanas uzņēmums. Ar augstu darba kultūru un teicamu reputāciju, kā arī viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir spējis veiksmīgi apvienot projektēšanu un būvniecību. “Būvmeistars” ir uzņēmums, kas garantē labi padarītu darbu, augstu darba kvalitāti un vienmēr apmierinātus klientus.

 

Uzņēmums nodrošina ēku būvniecību no būvprojekta līdz pilnībā pabeigtai būvei. Mūsu galvenais mērķis ir garantēt maksimāli profesionālu un augstu līmeni. Kad tiek veikta projektēšana, kas atbilst mūsu klientu vēlmēm un Latvijas Republikas likumdošanai. Mūsu klienti ir jebkura persona gan fiziska, gan juridiska, gan arī valsts iestādes un pašvaldību uzņēmumi, kas vēlas saņemt augstus un kvalitatīvus pakalpojumus. Lad tiek veikta projektēšana vai kāds no citiem darbiem ko piedavā veikt mūsu uzņēmums.

 

Būvmeistars piedāvā projektēšanas darbus, kas ir saistīti ar būvprojektu izstrādi lauksaimniecībai, rūpniecībai un civilbūvēm, tiek piedāvāta arī objektu tehniskā apsekošana un novērtēšana, ekonomisko daļu izstrāde, tai skaitā izmaksu tāmes un būvapjomi, tam visam klāt pieder arī darba organizēšanas projektu izstrāde.

 

Projektēšana ir projekta izstrāde gadījumos, kad tiek plānota ēkas, ceļu un citu objektu būvēšana, infrastruktūras attīstīšana. Projekts ir nepieciešams, lai varētu iegūt atļauju būvniecības darbu veikšanai, lai būvniecības, rekonstrukcijas, renovācijas vai citus darbus veiktu tehnoloģiski pareizi un lai varētu uzzināt precīzas to izmaksas.

 

Katras ēkas būvniecība sākas ar ieceres projektēšanu, ņemot vērā skices un esošos būvnormatīvus. Projektēšanas rezultātā iegūst celtniecības tehnisko projektu jeb pārskatu par visām topošās ēkas detaļām. Uz izstrādātā projekta pamata ir iespējams aprēķināt būvniecības izmaksas, kā arī sagatavot pareizu un precīzu būvdarbu budžetu.

 

Lai izstrādātu piemērotāko būvniecības projektu, jāņem vērā objekta iecerēto atrašanās vietu un paredzētās funkcijas.

Ēku projektēšana ir pietiekami darbietilpīgs process. Projekta izstrādē jāņem vērā vairāki faktori, lai projektējamā ēka būtu vizuāli estētiska un atbilstu drošības prasībām.

Būvmeistars piedāvājumā ir viekt profesionālu projektēšana