Ēku pārbūve - piedāvājam ēku pārbūvi A/S "Būvmeistars"
473
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-473,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Ēku parbūve

Ēku pārbūve

A/s “Būvmeistars” ir uzņēmums, kura galvenā pamatnodarbošanās ir būvniecība, projektēšana un ēku pārbūve. “Būvmeistars” ir uzņēmums, kas garantē labi padarītu darbu. Augstu darba kvalitāti un vienmēr apmierinātus klientus. Mūsu svarīgākais kritērijs ir visu darbu kvalitatīva un perfekta veikšana, piedāvājot visiem klientiem labākos risinājumus. 

 

Projektēšana, būvniecība ir tikai daļa ko piedāvā mūsu uzņēmuma darbība, pakalpojumu sarakstā ietilpst arī ēku parbūve.

 

Mūsu galvenais mērķis ir garantēt maksimāli profesionālu un augstu līmeni, kad tiek veikti darbi. Būvdarbi, projektēšana, ēku parbūve, kas atbilst mūsu klientu vēlmēm un Latvijas Republikas likumdošanai. Mūsu klienti ir jebkura persona gan fiziska, gan juridiska, gan arī valsts iestādes un pašvaldību uzņēmumi. Tie , kuri vēlas saņemt augstus un kvalitatīvus pakalpojumus, kad tiek veikti būvdarbi. Celtniecība, projektēšana, teritoriju labiekārtošana un elektroobjektu būvniecība

 

Būvdarbi un celtniecība sevī ietver, ne tikai pilnīgi jaunu ēku būvi no pamatiem līdz atslēgai. (Piemēram, ģērbtuvju bloka izveide, skolas iela 1, Grobiņa). Gan arī ēku pārbūve (piemēram, “Otaņķu sporta centrs”, bijusī katlumāja), renovācija, ēku atjaunināšana un siltināšana (piemēram, bērnudārza fasādes renovācija  “Zvaniņš”, Rucavas pagasts) un teritoriju labiekārtošana ietilpst pakalpojumos.

 

Ēkas pārbūve ir būvdarbi, kuru rezultātā ir mainīts objekta vai tās daļas apjoms vai pastiprināti nesošie elementi vai konstrukcijas, mainot vai nemainot lietošanas veidu.

 

Nepieciešamību pārbūvēt objektu vismazāk nosaka objekta gadu skaits, bet gan tās tehniskais stāvoklis un objekta īpašnieku attieksme pret savu īpašumu. Ja nošķiebušās sienas, ielīcis jumts, iegruvuši pamati, apdrupusi vai kā citādi bojāta apdare, izļodzījušies logi un durvis, apkure vairs nav efektīva, slikti strādā kanalizācija vai kāda cita inženiersistēma – pienācis laiks ēku pārbūvēt.

 

 

Šādu spriedumu var saņemt arī tehniskā ziņā gluži laba ēka. Ja tā neatbilst ģimenes prasībām. Piemēram, mainoties ģimenes situācijai, plānojums vairs nav ērts (māja ir par lielu vai par mazu), neapmierina komforta līmenis (nav centrālapkures, nav dabas gāzes). Ēka nešķiet droša pret ugunsnelaimi (ugunsnedrošas konstrukcijasvai apdare) vai nevēlamiem svešu personu apmeklējumiem, augušas prasības pret arhitektūras kvalitāti vai gluži vienkārši vecā māja ir apnikusi.

A/S “Būvmeistars” piedāvā Ēku pārbūves pakalpojumus. 

 

Mūsu kompānija piedāvā kvalitatīvus ēku pārbūve pakalpojumus