Būvprojekts - Būvprojekta sagatavošanu piedavā A/S "Būvmeistars"
471
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-471,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Būvprojekts

Būvprojekts

A/s “Būvmeistars” ir uzņēmums, kurš piedāvā ne tikai būvniecības pakalpojumus. Piedāvā pakalpojumu – būvprojekts.  Arī projektēšana ir viens no svarīgiem pakalpojumiem, ko piedāvā šis uzņēmums. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā un ir pieredzējis, stabils klientu un darbinieku cienīts būvniecības un projektēšanas uzņēmums. Ar augstu darba kultūru un teicamu reputāciju. Kā arī viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir spējis veiksmīgi apvienot projektēšanu un būvniecību. “Būvmeistars” ir uzņēmums, kas garantē labi padarītu darbu, augstu darba kvalitāti un vienmēr apmierinātus klientus.

 

Uzņēmums nodrošina ēku būvniecību no būvprojekta līdz pilnībā pabeigtai būvei. Mūsu galvenais mērķis ir garantēt maksimāli profesionālu un augstu līmeni. Kad tiek veikta būvprojekta izstrade, svarīgi atbilst mūsu klientu vēlmēm un Latvijas Republikas likumdošanai. Mūsu klienti ir jebkura persona gan fiziska, gan juridiska, gan arī valsts iestādes un pašvaldību uzņēmumi, kas vēlas saņemt augstus un kvalitatīvus pakalpojumus. Tiek veikta projektēšana vai kāds no citiem darbiem ko piedavā veikt mūsu uzņēmums.

 

Būvprojekts ir būvniecības ieceres īstenošanai nepieciešamo grafisko un teksta dokumentu kopums.

 

Būvmeistars piedāvā projektēšanas darbus, kas ir saistīti ar būvprojektaizstrādi lauksaimniecībai, rūpniecībai un civilbūvēm, tiek piedāvāta arī objektu tehniskā apsekošana un novērtēšana, ekonomisko daļu izstrāde, tai skaitā izmaksu tāmes un būvapjomi, tam visam klāt pieder arī darba organizēšanas projektu izstrāde.

 

Projektēšana ir projekta izstrāde gadījumos, kad tiek plānota ēkas, ceļu un citu objektu būvēšana, infrastruktūras attīstīšana. Būvprojekts ir nepieciešams, lai varētu iegūt atļauju būvniecības darbu veikšanai, lai būvniecības, rekonstrukcijas, renovācijas vai citus darbus veiktu tehnoloģiski pareizi un lai varētu uzzināt precīzas to izmaksas. Pirms   būvprojekta   sagatavošanas   ir   jānosaka,   vai   objektam   ir   nepieciešams būvprojekts. Atbilstoši Būvniecības likumam būvprojekts ir nepieciešamsjaunbūvēm un  esošo būvju vai to daļu renovācijai, inženierkomunikācijām.

 

Katras ēkas būvniecība sākas ar ieceres projektēšanu, ņemot vērā skices un esošos būvnormatīvus. Būvprojektēšanas rezultātā iegūst celtniecības tehnisko projektu jeb pārskatu par visām topošās ēkas detaļām. Uz izstrādātā būvprojekta pamata ir iespējams aprēķināt būvniecības izmaksas, kā arī sagatavot pareizu un precīzu būvdarbu budžetu.

 

Būvprojekts - profesionāli un ar augstu atugstu atbildības sajūtu sastādīts