Būvniecība profeisonāla - piedāvā veikt A/s "Būvmeistars"
465
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-465,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Būvniecība

A/s “Būvmeistars” ir uzņēmums, kura galvenā pamatnodarbošanās ir visa veida ēku būvniecība, kā arī elektroobjektu būvniecība. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā un ir pieredzējis, stabils klientu un darbinieku cienīts uzņēmums būvniecībā un projektēšanā. Esam ar augstu darba kultūru un teicamu reputāciju.  Kā arī viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir spējis veiksmīgi apvienot projektēšanu un būvniecību. Mes īstenojam godīgu konkurenci. Godprātīgu saistību izpildi pret uzņēmuma darbiniekiem un valsti.

 

“Būvmeistars” ir uzņēmums, kas garantē labi padarītu darbu, augstu darba kvalitāti un vienmēr apmierinātus klientus. Mūsu svarīgākais kritērijs ir visu darbu kvalitatīva un perfekta veikšana, piedāvājot visiem klientiem labākos risinājumus. 

Būvniecība ir arhitektūras un inženierijas process, kas ietver būvju vai infrastruktūras projektēšanu, būvēšanu, paplašināšanu un atjaunošanu, lietojot būvizstrādājumus un būviekārtas. Būvniecība jeb celtniecība ir viena no svarīgākajām ražošanas nozarēm. Atkarībā no ceļamo objektu veida, celtniecību jeb būvniecību mēs iedalām civilmāju celtniecība (dzīvojamās mājas, sabiedriskās ēkas), rūpniecisko ēku būvniecība (rūpnīcas, fabrikas). Lai labāk izprastu mūsu darba gaitu; minam arī celtniecības jeb būvniecības galvenos posmus. Viss sākas ar izpētes darbiem. Pēc veiktās izpētes turpinām ar projektēšanu un dokumentu saskaņošanu. Tam seko būvlaukuma sagatavošana vai ēkas sagatavošana. Tad norisinās būvdarbi, būvdarbu pabeigšana, līdz beidzot objekts tiek nodots ekspluatācijā.

 

Mūsu uzņēmums piedavā visa veida ēku jaunbūves – no pamatiem līdz atslēgai, visa veidu ēku pārbūvi, tai skaitā arī ēku atjaunošanu un siltināšanu. Un tam visam vēl papildus piedāvājam Jūsu teritorijas labiekārtošanu.

Kā jau tika minēts A/s “Būvmeistars” nodarbojas ne tikai ar celtniecību, bet arī ar projektēšanas darbiem. Projektēšanas darbos ietilpst būvprojektu izstrāde lauksaimniecības, rūpniecības un civilbūvēm, tai skaitā objektu tehniskā apsekošana un novērtēšana, ekonomisko daļu izstrāde. t.sk. izmaksu tāmes un būvapjomi, kā arī darba organizēšanas projektu izstrāde. “ Būvmeistars” piedava arī elektroobjektu būvniecību, kas sevī ietver tādus pakalpojumus kā ēku elektroinstalāciju montāžu, tai skaitā ēku elektroinstalāciju mērījumus pēc MK noteikumiem noteiktajā apjomā, ka arī slēdzienu par elektroinstalāciju stāvokli.

Klientiem tiek piedāvāti augstākās kvalitātes būvniecība darbi