Būvdarbi - pakalpojumu piedāvā veikt A/S "Būvmeistars"
444
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-444,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Būvdarbi

Būvdarbi

A/s “Būvmeistars” ir uzņēmums, kura galvenā pamatnodarbošanās ir visa veida būvdarbi. Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā. Ir pieredzējis, stabils klientu un darbinieku cienīts būvniecības un projektēšanas uzņēmums. Ar augstu darba kultūru un teicamu reputāciju. Viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas ir spējis veiksmīgi apvienot projektēšanu un būvniecību. Mēs esam uzņēmums, kas garantē labi padarītu darbu, augstu darba kvalitāti un vienmēr apmierinātus klientus. Mūsu svarīgākais kritērijs ir visu darbu kvalitatīva un perfekta veikšana, piedāvājot visiem klientiem labākos risinājumus.

 

Galvenais mērķis ir garantēt maksimāli profesionālu un augstu līmeni, kad tiek veikti būvdarbi, celtniecība un projektēšana. Atbilst mūsu klientu vēlmēm un Latvijas Republikas likumdošanai. Mūsu klienti ir jebkura persona gan fiziska, gan juridiska, gan arī valsts iestādes un pašvaldību uzņēmumi, kas vēlas saņemt augstus un kvalitatīvus pakalpojumus, kad tiek veikti būvdarbi, celtniecība, projektēšana, teritoriju labiekārtošana un elektroobjektu būvniecība

 

Būvdarbi un celtniecība sevī ietver ne tikai pilnīgi jaunu ēku būvi no pamatiem līdz atslēgai. (Piemēram, ģērbtuvju bloka izveide, skolas iela 1, Grobiņa). Gan arī ēku pārbūve (piemēram, “Otaņķu sporta centrs”, bijusī katlumāja), renovācija, ēku atjaunināšana un siltināšana (piemēram, bērnudārza fasādes renovācija  “Zvaniņš”, Rucavas pagasts) un teritoriju labiekārtošana ietilpst pakalpojumos.

 

Būvniecība ir viena no tām nozarēm, kur ir svarīgas pat vissīkākās detaļas, tapec mūsu uzņēmums klientam piedāvā visus pakalpojumus. Tie ir saistīti ar būvniecību, izstrādājot gan tāmes, gan projektus gan, protams, būvējot un īstenojot pasūtījumus vai restaurācijas. Mēs veicam visus apdares darbus un nobeigumā labiekārtojam apbūves teritoriju atbilstoši klienta vēlmēm.

 

Būvmeistars arī piedāvā projektēšanas darbus, kas ir saistīti ar būvprojektu izstrādi lauksaimniecībai, rūpniecībai un civilbūvēm. Tiek piedāvāta arī objektu tehniskā apsekošana un novērtēšana, ekonomisko daļu izstrāde, tai skaitā izmaksu tāmes un būvapjomi. Tam visam klāt pieder arī darba organizēšanas projektu izstrāde.

 

Uzņēmums “Būvmeistars” piedāvā arī elektroobjektu būvniecību. Šis pakalpojums piedāvā ēku elektroinstalāciju montāža, ēku elektroinstalāciju mērījumus saskaņā ar MK noteikumiem noteiktajā apjomā, kā arī piedāvā slēdzienu par elektroinstalāciju stāvokli.

 

Klientiem tiek piedāvāti augstākās kvalitātes būvdarbi